Yeni yıl ve noel tatillerinde Kiev merkezinde kapalı olacak yollar ve meydanlar

Kiev Şehir Devlet İdaresi’nden bildirildiğine göre, 14 Aralık 2019 ile 19 Ocak 2020 tarihleri arasında Kiev’in şehir merkezinde bazı yollar ve meydanlar trafiğe kapatılacak ya da trafik sınırlandırılacaktır.

14 Aralık 2019 ile 19 Ocak 2020 tarihleri arasında Sofiivski Meydanı ile Mihailovski Meydanı arası yılbaşı pazarı kurulacağı için trafiğe kapatılacaktır.

14 Aralık 2019 ile 19 Ocak 2020 tarihleri arasında Kontraktova Meydanı’nda kış eğlenceleri yapılacağı için trafiğe kapatılacaktır.

Bakınız: Ukrayna’da Yılbaşı Kutlaması İçin Konut Kiralama Ücreti (Infografik)

Başkentin merkezinde yeni yıl ve noel tatili sırasında, bu bölgeye ulaşan yollarda belirli saatlerde ayrıca trafikte kısıtlamalar olacağı belirtilmiştir.

Kadir Çurku

Ekonomist. Türkiye’de Buz hokeyi, Artistik Buz Pateni Tarihi ve fotoğraf ile ilgilenmekte. Sitenin yönetimi yanında sitede editörlük yapmaktadır. 29 yıldır Kiev'de yaşamaktadır. İletişim: [email protected]

Moody’s Ukrayna’nın görünümünü “pozitif” olarak iyileştirdi.

Uluslararası derecelendirme kuruluşu Moody's Investors Service, Ukrayna'nın uzun vadeli kredi notunu “durağan” seviyesinden “pozitif” seviyesine getirerek “Caa1” olarak güncelledi. Raporda,

Kapat