Ukrhaber Tanıtım Bandı


Ukrhaber ana sayfasında yer alacak tanıtım bandında Ukrayna’da veya Ukrayna’ya dönük faaliyette bulunan her sektörden firmaya yer verilmektedir.

Ukrhaber tanıtım bandı, restoranlar, kafeler, üreticiler, perakende ve toptan satış firmaları, turizm firmaları başta olmak üzere web sitesi üzerinden satış yapan firmalardan, el emeğini sunanlara kadar geniş bir yelpazede firmalara açıktır.

Her firma için oluşturulacak olan sayfada firmanın istediği bilgiler, fotoğraflar ve videolar yer alabilecektir. Firmaların adres, yetkili bilgileri yanında web sitelerine link vermek de sözkonusudur.

3, 6 ve 12 aylık paketler şeklinde sunulacak olan hizmette tanıtım bandında görünecek firma tanıtım yazıları random olarak yerleşecektir.

Tanıtım bandının haricinde sitenin istediği bölümünde yayınlanmak üzere bağımsız reklam vermek mümkündür. Konu ile ilgili lütfen ayrıca iletişim kurunuz.

Ukrhaber firma reklam ve tanıtım başvurularında seçici davranıp, firmayı kabul etmeme veya içeriğin değiştirilmesini isteme hakkına sahiptir.

Ukrhaber Tanıtım Bandı’nda yer almak istiyorsanız firma ve iletişim bilgilerinizi göndererek e.posta yoluyla iletişim kurunuz. [email protected]

  • Tanıtım ve reklam için her türlü içerik firma tarafından sağlanacaktır.
  • Ukrhaber genel yayın politikası ile uyumsuzluk gördüğünde metnin değiştirilmesini isteme veya tanıtım yazısını reddetme hakkına sahiptir.
  • Firma yazısını sınırsız olarak güncelleme ve değiştirme hakkına sahiptir. Talepler hemen değerlendirilir.
  • Firma süre bitimi öncesinde tanıtım yazısının kaldırılmasını talep edebilir.
  • Paket süresi sonrasında yenileme yapılmadığı takdirde yazı otomatik olarak tanıtım bandından kaldırılır, ancak siteden silinmez.
  • Ukrhaber tanıtım bandından yer alan firmaları gerektiği durumlarda okuyucusuna tavsiyelerde bulunurken birinci öncelikli ele alır.
  • Web sitesi linkleri ‘nofollow’ olarak verilir; ‘dofollow’ istekleri ayrıca değerlendilir.
  • Facebook gruplarında paylaşımlar ayrıca değerlendirilir.