Ukrayna’da tercüme işlemlerinde uzman ekip: Meydan Tercüme Bürosu

Ukrayna’da başta Türkçeden Ukraynaca ve Rusça’ya karşılıklı olmak üzere pek çok dilde tercüme ihtiyaçlarınıza çözümler getiren Meydan Tercüme Bürosu, Gagauz Türkü Doç. Dr. Tudora Arnaut tarafından 2009 yılında Kiev’de kurulmuştur. 

2009 yılında Kiev’de kurduğumuz Meydan Tercüme Bürosu, ilk günlerden beri çeşitli faaliyet alanlarına sahip büyük ve orta ölçekli şirketlere Türkçe, İngilizce, Rusça, Ukraynaca, Almanca, Arapça vd. dillerden hem sözlü, hem yazılı çeviri yapmaktadır. Ayrıca edebi ve bilimsel tercümeler de uzmanlık alanımız içerisinde bulunmaktadır.

Günümüzde 15 kişilik profesyonel tercüman ekibimizle vermiş olduğumuz hizmet, müşterilerimiz tarafından takdirle karşılanmaktadır. Bize göre hizmet, profesyonel bir ekip çalışmasıyla elde ettiğimiz doğruluk, güvenilirlik ve zamanındalıktır.

Meydan Tercüme Bürosu’nda uygun fiyata yüksek kaliteli hizmeti vermek birinci önceliğimizdir.

Sözlü tercüman taleplerinizde bize ulaşın!

Ukrayna’ya yapacağınız iş ziyaretlerinizde ihtiyaç duyacağınız tercümeler için sözlü tercüman sağlıyoruz. 

Ayrıca Ukrayna devlet dairelerinde, mahkemelerde ve her türlü ticari faaliyetlerde ihtiyacınız olan sözlü tercüme işlemlerinde yardımcı oluyoruz.

Kiev ve Odessa Konsolosluğu yeminli tercümanıyız.

Yerimiz T.C. Kiev Büyükelçiliği’ne çok yakın olup; konsolosluk ve ticari ataşelikte gerekli tüm tercüme hizmetlerinde her zaman hızlı ve kaliteli bir şekilde hizmete hazırız.

Her türlü pasaport, vekalet, sözleşme, apostil, öğrenci belgesi, diploma gibi resmi evrakları Türkçeden Ukraynacaya veya Ukraynacadan Türkçeye çevirisini yapmaktayız.

Kiev dışından çeviri ihtiyaçlarına da cevap vermekteyiz: Kargo yoluyla tarafımıza ulaşan evrakları, tüm çeviri ve onay işlemleri tamamlandıktan sonra size ulaştırıyoruz. 

Ayrıca Türkiye’de bulunan müşterilerimize Türkiyedeki şubemizden hizmet sunmaktayız. 

Noter onayı gerektiren tercüme işlemlerinde de yardımcı olmaktayız.

Meydan Tercüme Bürosunun kurucusu Gagauz Türkü Doç.Dr.Tudora Arnaut aynı zamanda T.C. Kiev Büyükelçiliği Konsolosluk Biriminin yeminli tercüman listesindedir.

Sloganımız: “Personele, teknolojik yeniliklere ve altyapıya yatırım; dünya çapında artan dil hizmetleri talebini karşılamak.”

Bize ulaşın

‘Meydan’ Tercüme Bürosu

Adres: Pereulok Evgeniya Gutsala, 3, Kiev (Binanın girişi yol üzerinde değil, arka taraftadır)

Whatsapp, Viber, Telegram: +38 (063) 833 98 46

Skype: fedora.arnaut 

Doç.Dr.Tudora Arnaut

http://www.meydanukrayna.com

[email protected] 

Caner Cangül

Endüstri Mühendisi. Internet teknolojileri ve fotoğraf ile ilgilenmekte. Sitenin teknik sorumluluğu ve yönetimi yanında editörlük ve çevirmenlik yapmaktadır. 8 yıldır Kiev'de yaşamaktadır. İletişim: [email protected]